INFORMACIJA PIRKĖJUI

„Grilinam“ šašlykinių, rūkyklų, krosnelių bei kitų gaminių kepimo dėžės yra nudažytos iki 1000 laipsnių karščiui atspariais dažais. Tačiau visas savo savybes dažai įgauna tik po grūdinimo. Kaip tai padaryti? Lengviausias būdas – pirmam užkūrimui naudoti medžio anglis. Kitas būdas – truputį pakaitinti dėžę įdėjus šiek tiek smulkių malkų. Kaitinimas turėtų trukti apie 20-30 minučių. Atlikus grūdinimą, dažai nebėra jautrūs karščiui, tad malkų kiekis ir rūšis neribojama. Kepkite taip dažnai ir tiek daug, kiek tik norisi!

Užkuriant šašlykinę, t.y. deginant malkas ar medžio anglis, dangtį reikia atidaryti. Kilnojamas dugnas tuo metu turėtų būti pakeltas tam, kad oras po juo galėtų nevaržomai cirkuliuoti. Tai pagreitina anglių paruošimą.

P.S. „Grilinam“ gaminiai nudažyta karščiui atspariais dažais, tačiau svarbu žinoti, kad jie nėra atsparūs atmosferiniam poveikiui, tad jei norite, kad pirkinys ilgiau išlaikytų puikų estetinį vaizdą, rekomenduojame gaminį laikyti patalpoje, kuri apsaugotų nuo lietaus ir tiesioginių saulės spindulių.

„Grilinam“ komanda linki jums įspūdingo grilio sezono, puikaus laiko su artimaisiais ir, žinoma, nepaprastai skanaus maisto! Tikime, kad mūsų gaminiai padės jums tai įgyvendinti.

Grilinam komanda